AnsPhotography_2022_business_Zonnekind_social__Z2A9697.jpg

Op zoek naar een kind of jongerencoach?

’t Zonnekind

                               werkt enkel samen met mensen waarvan we weten wie ze zijn. Deze coaches hebben zelf ook opleiding bij 't Zonnekind gevolgd. Naar deze coaches verwijzen wij met hart en ziel door omdat we weten dat ze net zoals wij maar één doel hebben: kinderen en jongeren laten stralen. Ook bij hun staat steeds het kind centraal.

Maak een keuze uit de provincie waar jij woont en je krijgt vervolgens van een overzicht van de Zonnekind coaches in die regio. Weet dat deze lijst op regelmatige basis aangevuld wordt.

 

Antwerpen

Kindercoach Laloen

Britt Vermeir | Specialisatie: faalangst 

Deurne

www.laloen.be | britt@laloen.be | 0496 321 246

Millie by Sofie

Sofie Soenen | Specialisatie: jonge kinderen, faalangst

www.milliebysofie.be | milliebysofie@gmail.com 

Lotus Life

Kim Uydens | Specialisatie: Faalangst

Mortsel

www.lotuslife.be | kim.uydens@gmail.com

De Vlintertuin

Eva Heikfolk | Specialisatie: Energetische kindercoach, faalangst en hoogsensitiviteit

Ranst

www.devlindertuin-coach.be | eva.devlindertuin@gmail.com

Marlies Peeraer

Marlies Peeraer | Specialisatie: Kine & faalangst

Zandhoven

www.tzonnekind.be | info@tzonnekind.be

Gezondheidscentrum Mechelen

Katia De Vries | Specialisatie: Faalangst, stress, angsten, depressie, sociale vaardigheden

Mechelen

www.gezondheidscentrummechelen.be | katia@gcmechelen.be

Sms'en
 

Vlaams-Brabant

Een tienermeisje dat lacht terwijl ze naar de telefoon kijkt

Full-House Coaching

Birgit Vangrunderbeeck | Specialisatie: faalangst & hoogsensitiviteit

Begijnendijk

www.full-house-coaching.be | full-house-coaching@telenet.be 

Casa Natura

Vera Beckx | Specialisatie: faalangst, autisme en hypotherapie

Rotselaar

www.casanatura.be | info@casanatura.be 

Katrencia Coaching

Katrien Vrancken | Specialisatie: autisme, adhd & faalangst

Zemst

www.katrencia-coaching.be | info@katrencia-coaching.be

Logopediepraktijk Dialogo

Liesbeth Daems | Specialisatie: logopedie, faalangst

Landen

dialogo-landen@hotmail.com | 0494 70 98 97

Animo Diest groepspraktijk

Lene Sannen | Specialisatie: orthopedagoge, faalangst 

Diest

www.animodiest.be | lene.sannen@animodiest.be

E&G

Britt De Maeseneer | Specialisatie: eetproblemen, faalangst 

Leuven

www.eetproblemen.be | brittdemaeseneer@yahoo.com
 

De Wonderboerderij

Caro Vermeir | Specialisatie: faalangst 

Merchtem

www.dewonderboerderij.be | caro@dewonderboerderij.be

 

Oost-Vlaanderen

Kindercoaching De Parel

Kelly Scheirlinckx | Specialisatie: faalangst 

Liedekerke

www.Kindercoachingdeparel.be | Kelly.coaching.deparel@gmail.com

De Vlinderweg

Sofie Laenens | Specialisatie: faalangst 

Dendermonde

www.devlinderweg.be | devlinderweg@gmail.com

Krachtwens Kindercoaching

Kristel De Leeuw | Specialisatie: faalangst 

Moorsel (Aalst)

www.krachtwens.be | coaching@krachtwens.be

Leuke jongen met lang haar
 

West-Vlaanderen

moeder en kind

Het verschil Petra

Petra Rutten | Specialisatie: faalangst

Knokke

www.het-verschil.petra.be | orthopetra@hotmail.com 

Wijzer

Ann Mahieu | Specialisatie: faalangst, hoogbegaafdheid

Aarsele

www.wijzer.net | ann@wijzer.net  

Waaw Kids

Tania Mulder | Specialisatie: faalangst, hoogbegaafdheid

Deerlijk

www.waawsport.be | info@waawsport.be

Sensum

Mieke Roels | Specialisatie: faalangst, hoogsensitiviteit

Kuurne

www.gelukkighoogsensitief.be | info@gelukkighoogsensitief.be

 

Limburg

Kindercoaching Feeëriek

Hanne-Lore Detraux| Specialisatie: faalangst 

Velm (Sint-Truiden)

www.faalangstcoachfeeeriek.be | faalangstcoachfeeeriek@gmail.com 

MEL kids relaxation & coaching

Kinderpsycholoog