top of page
AnsPhotography_2022_business_Zonnekind_social__Z2A9697.jpg

Op zoek naar een kind of jongerencoach?

’t Zonnekind

                               werkt enkel samen met mensen waarvan we weten wie ze zijn. Deze coaches hebben zelf ook opleiding bij 't Zonnekind gevolgd. Naar deze coaches verwijzen wij met hart en ziel door omdat we weten dat ze net zoals wij maar één doel hebben: kinderen en jongeren laten stralen. Ook bij hun staat steeds het kind centraal.

Maak een keuze uit de provincie waar jij woont en je krijgt vervolgens van een overzicht van de Zonnekind coaches in die regio. Weet dat deze lijst op regelmatige basis aangevuld wordt.

Provincie Antwerpen

Antwerpen

Kindercoach Laloen

Britt Vermeir | Specialisatie: faalangst 

Deurne

www.laloen.be | britt@laloen.be | 0496 321 246

De Vlindertuin

Eva Heikfolk | Specialisatie: Energetische kindercoach, faalangst en hoogsensitiviteit

Ranst

www.devlindertuin-coach.be | eva.devlindertuin@gmail.com

Coaching met Buddykracht

Anja Magnus | Kind&jongeren coach met specialisatie: Faalangst

Ruisbroek (Puurs)

buddykracht@gmail.com | +32 485 74 57 11

Kindercoach Greet

Greet Jans | Kindercoach met specilisate faalangst

Tessenderlo

jansgreet12@gmail.com | +32 497 44 99 30

Gezondheidscentrum Mechelen

Katia De Vries | Specialisatie: Faalangst, stress, angsten, depressie, sociale vaardigheden

Mechelen

www.gezondheidscentrummechelen.be | katia@gcmechelen.be

Juniek

Joanna Van Loenhout | Specialisatie: sociale vaardigheden, volle hoofdjes, faalangst

Essen

www.juniek.be | info@juniek.be | 0477 43 38 33

Millie by Sofie

Sofie Soenen | Specialisatie: jonge kinderen, faalangst

www.milliebysofie.be | milliebysofie@gmail.com 

Lotus Life

Kim Uydens | Specialisatie: Faalangst

Mortsel

www.lotuslife.be | kim.uydens@gmail.com

Marlies Peeraer

Marlies Peeraer | Specialisatie: Kine & faalangst

Zandhoven

www.tzonnekind.be | info@tzonnekind.be

Sms'en
Provincie: Vlaams-Brabant

Vlaams-Brabant

Een tienermeisje dat lacht terwijl ze naar de telefoon kijkt

Katrencia Coaching

Katrien Vrancken | Specialisatie: autisme, adhd & faalangst

Zemst

www.katrencia-coaching.be | info@katrencia-coaching.be

Casa Natura

Vera Beckx | Specialisatie: faalangst, autisme en hypotherapie

Rotselaar

www.casanatura.be | info@casanatura.be 

De Wonderboerderij

Caro Vermeir | Specialisatie: faalangst 

Merchtem

www.dewonderboerderij.be | caro@dewonderboerderij.be

Ifeelyou.coaching for kids

Maryse De Frenne | Specialisatie: slaap vanaf babyleeftijd

Hoeilaart

instagram: @ifeelyou.coachingforkids | ifeelyou.coachingforkids@gmail.com

Ergo Tina

Tina Boesmans | Specialisatie: ergotherapie, faalangst

Rotselaar

www.ergotina.betina.boesmans@gmail.com

Groeicirkel

Eva Van Poucke | Specialisatie: Autisme

Huldenberg

www.coaching-groeicirkel.be/eva@coaching-groeicirkel.be

Sintastisch

Sinta Van Dromme | Kind & Jongerencoach

Hever

sintastisch@gmail.com | +32 486 85 76 01

Animo Diest groepspraktijk

Lene Sannen | Specialisatie: orthopedagoge, faalangst 

Diest

www.animodiest.be | lene.sannen@animodiest.be

E&G

Britt De Maeseneer | Specialisatie: eetproblemen, faalangst 

Leuven

www.eetproblemen.be | brittdemaeseneer@yahoo.com
 

Logopediepraktijk Dialogo

Liesbeth Daems | Specialisatie: logopedie, faalangst

Landen

dialogo-landen@hotmail.com | 0494 70 98 97

Full-House Coaching

Birgit Vangrunderbeeck | Specialisatie: faalangst & hoogsensitiviteit

Begijnendijk

www.full-house-coaching.be | full-house-coaching@telenet.be 

Oost-Vlaanderen

Provincie: Oost-Vlaanderen

Kindercoaching De Parel

Kelly Scheirlinckx | Specialisatie: faalangst 

Liedekerke

www.Kindercoachingdeparel.be | Kelly.coaching.deparel@gmail.com

Groei!

Eva Raes | Specialisatie: faalangst, hoogbegaafdheid

Lede

www.groei-coaching.com | groei.coaching@hotmail.com

De Vlinderweg

Sofie Laenens | Specialisatie: faalangst 

Dendermonde

www.devlinderweg.be | devlinderweg@gmail.com

Krachtwens Kindercoaching

Kristel De Leeuw | Specialisatie: faalangst 

Moorsel (Aalst)

www.krachtwens.be | coaching@krachtwens.be

Kind & oudercoaching Els Coppens

Els Coppens | Specialisatie: emotieregulatie

Adegem (Maldegem)

els.coppens01@gmail.com

Wijzer

Veronique Van de Weghe | Specialisatie: faalangst, hoogsensitiviteit, hoogbegaafdheid

Landegem

www.wijzer.net | veronique@wijzer.net  

Leuke jongen met lang haar

West-Vlaanderen

Provincie: West-Vlaanderen
moeder en kind

Het verschil Petra

Petra Rutten | Specialisatie: faalangst

Knokke

www.het-verschil.petra.be | orthopetra@hotmail.com 

Wijzer

Ann Mahieu | Specialisatie: faalangst, hoogbegaafdheid

Aarsele

www.wijzer.net | ann@wijzer.net  

Sensum

Mieke Roels | Specialisatie: faalangst, hoogsensitiviteit

Kuurne

www.gelukkighoogsensitief.be | info@gelukkighoogsensitief.be

Waaw Kids

Tania Mulder | Specialisatie: faalangst, hoogbegaafdheid

Deerlijk

www.waawsport.be | info@waawsport.be

Limburg

Provincie: Limburg

Kindercoaching Feeëriek

Hanne-Lore Detraux| Specialisatie: faalangst 

Velm (Sint-Truiden)

www.faalangstcoachfeeeriek.be | faalangstcoachfeeeriek@gmail.com 

MEL kids relaxation & coaching

Kinderpsycholoog
bottom of page